69leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Artemide Tolomeo Micro lauavalgusti lauaplaadiga

  246256

  AUHINNAD

  1989 Compasso d’Oro / A.D.I. Milano (Italia)

  1987 SNAI Oscar des Architectes d’Intérieur Paris (France)

  1987 Haus Industrieform Deutschland2001 Observeur du design Produit sélectionné – A.P.C.I. Paris (France)

  2001 Observeur du design Produit sélectionné – A.P.C.I. Paris (France)

 • SLV Enola B Seinavalgusti

  101112

  Puristlikul ENOLA B süvistatud seinavalgustil on alumiiniumist ja terasest konstruktsioon, mis on saadaval musta, valge, messingist või hõbehallist korpusega. Tänu kahe sisseehitatud pistikupesa positsioonile tekitab paigaldatud kõrgepinge halogeenlamp koos GU10 pesaga kaks võrdset, kuid vastassuunas asuvat valguskiirt (UP / DOWN). ENOLA_B on ühendatav otse 230 V vooluvõrku

 • Nemo Crown Minor rippvalgusti

  11462394

  Valgustiperekond, mis koosneb ripp-lühtritest, mille kuju on inspireeritud lumekristallist. Moodulvalgustid, mille konstruktsioon on valmistatud valatud alumiiniumist ning kuplid liivapritsitud kaasist. Konstruktsioon on saadaval erinevates versioonides –  käsitsi poleeritud alumiiniumist, läikivast kullatud, värvitud mattvalgeks, mattmustaks või mattkuldseks. Rippvariandid on varustatud läbipaistva kaabliga, soovi korral punase kaabliga.

 • Nemo Linescapes põrandavalgusti

  798

  Selge ja kindel valgusjoon iseloomustab maailma valgustuspanoraami klassikat: Linescapesi põrandaversioon esitleb pressitud alumiiniumstruktuuri ja valgest, mustast või rooma kullast polükarbonaadist kuplit. Linescapes on inspireeritud kaasaegse kunsti erakogu eriprojektist. Dimmer kaablil, kaabli pikkus 2,5m.

 • Nemo Neo seinavalgusti

  576

  Neo on ülikaasaegne teisaldatav valgusobjekt: mitmekülgne alumiiniumsiluett, mis võib ilma aluseta seinal lebada. Pöörleb otsese või kaudse valguse saamiseks 180°. Neo visuaalset mõju musta viimistlusega saab täiustada ka kuldses versioonis. Suunatav 180°, dimmer kaablil, kaabli pikkus 3,5m.

 • Marset Ambrosia seinavalgusti

  6141390

  Ambrosia on sileda joonega torujas struktuur; algselt mõeldud laevalgustiks, nüüd sisaldab see seinaversiooni. Selle soe hajutatud valgus täidab ruumi, lisades ilu ja valgustades iga projekti.

  Saadaval kolmes pikkuses – 60, 90 ja 210 cm – saab paigaldada horisontaalselt või vertikaalselt. 24 V LED SMD on saadaval kolme sooja värvitemperatuuriga, 2200 K, 2700 K ja 3000 K, mis võimaldab teil intensiivsust reguleerida.

  Ambrosia sai alguse Madridi mitme kaubamärgi luksusbutiigi ühekordse dekoratiivesemena. Ciszak Dalmase stuudio otsustas koos Joan Gaspariga seda uuesti külastada, ühendades lihtsuse, funktsionaalsuse ja esteetika. Mitmekülgne, lineaarne disain, peaaegu tasane valgussegment, mis pakub üllatavat õrna valgustust.

  NB! Hämardamine sõltub ostetud toiteallikast, Triac või DALI. 24V kaugtoiteallikas eraldi tellimisel.

 • Nemo Zirkol-S rippvalgusti

  27603720

  ZIRKOL -S on hulknurksete rippvalgustite perekond, mis sobib üld- ja dekoratiivvalgustuseks.
  Anodeeritud alumiiniumist korpus ja opaalekraan homogeense valgustuse tagamiseks.
  Kaasas kaugjuhtimispuldi draiver ja hämardi liides.
  Saadaval erinevates suurustes, ühe otsese valguse emissiooniga versioonina või kahekordse valguse emissiooniga suure voo ja erinevate värvitemperatuuridega – küsi meilt lisa: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol-O rippvalgusti

  20282880

  ZIRKOL -O on ovaalsete rippvalgustite perekond, mis sobib üld- ja dekoratiivvalgustuseks.
  Anodeeritud alumiiniumist korpus ja opaalekraan homogeense valgustuse tagamiseks.
  Kaasas kaugjuhtimispuldi draiver ja hämardi liides.
  Saadaval erinevates suurustes ja ühe otsese valguse emissiooniga versioonina või kahekordse valguse emissiooniga suure voo ja erinevate värvitemperatuuridega – küsi lisainfot: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol-L rippvalgusti

  522900

  ZIRKOL – L on lineaarsete rippvalgustite perekond, mis sobib üld- ja dekoratiivvalgustuseks.
  Anodeeritud alumiiniumist korpus ja opaalekraan homogeense valgustuse saavutamiseks. CRI > 90
  Kaasas kaugjuhtimisseade ja hämardi liides.
  Valgusemissioon võib olla otsevalgus kui ka kahekordne valguse emissioon suure voo ja erineva värvitemperatuuriga 2700K, 3000K ja 4000K – küsi meilt lisa: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol-L laevalgusti

  540864

  Zirkol L Ceiling on alumiiniumist lineaarne profiil musta, valge ja mattkuldse viimistlusega. Opaalekraan võimaldab homogeenset otsevalgustust erinevate LED-värvitemperatuuridega: 2700K, 3000K või 4000K. Sisseehitatud draiver.
  Värvitemperatuurid 2700K ja 4000K – küsi meilt lisa: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol laevalgusti

  11762088

  Harmoonilised ringikujulised servad ühinevad lineaarse elemendiga, mis peidab integreeritud draiverit.
  Erineva läbimõõduga saadaval olev Zirkol valgusti vastab nii elamu- kui ka professionaalsetele vajadustele, vältides kaugjuhtimisseadmete paigaldamist.
  Saadaval ka värvitemperatuurid 2700K ja 4000K, küsi meilt lisa: info@laterna.ee