68leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • SLV Enola B Seinavalgusti

  101112

  Puristlikul ENOLA B süvistatud seinavalgustil on alumiiniumist ja terasest konstruktsioon, mis on saadaval musta, valge, messingist või hõbehallist korpusega. Tänu kahe sisseehitatud pistikupesa positsioonile tekitab paigaldatud kõrgepinge halogeenlamp koos GU10 pesaga kaks võrdset, kuid vastassuunas asuvat valguskiirt (UP / DOWN). ENOLA_B on ühendatav otse 230 V vooluvõrku

 • Artemide Tolomeo Micro lauavalgusti lauaplaadiga

  246256

  AUHINNAD

  1989 Compasso d’Oro / A.D.I. Milano (Italia)

  1987 SNAI Oscar des Architectes d’Intérieur Paris (France)

  1987 Haus Industrieform Deutschland2001 Observeur du design Produit sélectionné – A.P.C.I. Paris (France)

  2001 Observeur du design Produit sélectionné – A.P.C.I. Paris (France)

 • Nemo Crown Minor rippvalgusti

  11462394

  Valgustiperekond, mis koosneb ripp-lühtritest, mille kuju on inspireeritud lumekristallist. Moodulvalgustid, mille konstruktsioon on valmistatud valatud alumiiniumist ning kuplid liivapritsitud kaasist. Konstruktsioon on saadaval erinevates versioonides –  käsitsi poleeritud alumiiniumist, läikivast kullatud, värvitud mattvalgeks, mattmustaks või mattkuldseks. Rippvariandid on varustatud läbipaistva kaabliga, soovi korral punase kaabliga.

 • Marset Ambrosia seinavalgusti

  6141390

  Recover the traditional linestra light, updated with a decisive technical design and a certain poetic flair. That was the starting point for Ambrosia – what began as a strip light became a modular system that can be extended to fit any space.

  Ambrosia is a smooth-lined tubular structure; initially designed as a ceiling light, it now includes a wall version. Its warm, diffuse light fills the space, adding beauty and illuminating any project.

  Available in three lengths – 60, 90 and 210 cm – it can be fitted horizontally or vertically. The 24V LED SMD comes in three warm colour temperatures, 2200 K, 2700 K and 3000 K, which lets you adjust the intensity.

  Ambrosia started out as a one-off decorative piece for a multibrand luxury boutique in Madrid. The Ciszak Dalmas studio, along with Joan Gaspar, decided to revisit it, combining simplicity, functionality and aesthetics. A versatile, linear design, an almost flat light segment, offering surprising, gentle lighting.

  NB! Dimming depends on the purchased power supply,Triac or DALI. 24V remote power supply to be ordered separately.

 • Nemo Zirkol-S rippvalgusti

  27603720

  ZIRKOL -S on hulknurksete rippvalgustite perekond, mis sobib üld- ja dekoratiivvalgustuseks.
  Anodeeritud alumiiniumist korpus ja opaalekraan homogeense valgustuse tagamiseks.
  Kaasas kaugjuhtimispuldi draiver ja hämardi liides.
  Saadaval erinevates suurustes, ühe otsese valguse emissiooniga versioonina või kahekordse valguse emissiooniga suure voo ja erinevate värvitemperatuuridega – küsi meilt lisa: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol-O rippvalgusti

  20282880

  ZIRKOL -O on ovaalsete rippvalgustite perekond, mis sobib üld- ja dekoratiivvalgustuseks.
  Anodeeritud alumiiniumist korpus ja opaalekraan homogeense valgustuse tagamiseks.
  Kaasas kaugjuhtimispuldi draiver ja hämardi liides.
  Saadaval erinevates suurustes ja ühe otsese valguse emissiooniga versioonina või kahekordse valguse emissiooniga suure voo ja erinevate värvitemperatuuridega – küsi lisainfot: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol-L rippvalgusti

  522900

  ZIRKOL – L on lineaarsete rippvalgustite perekond, mis sobib üld- ja dekoratiivvalgustuseks.
  Anodeeritud alumiiniumist korpus ja opaalekraan homogeense valgustuse saavutamiseks. CRI > 90
  Kaasas kaugjuhtimisseade ja hämardi liides.
  Valgusemissioon võib olla otsevalgus kui ka kahekordne valguse emissioon suure voo ja erineva värvitemperatuuriga 2700K, 3000K ja 4000K – küsi meilt lisa: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol-L laevalgusti

  540864

  Zirkol L Ceiling on alumiiniumist lineaarne profiil musta, valge ja mattkuldse viimistlusega. Opaalekraan võimaldab homogeenset otsevalgustust erinevate LED-värvitemperatuuridega: 2700K, 3000K või 4000K. Sisseehitatud draiver.
  Värvitemperatuurid 2700K ja 4000K – küsi meilt lisa: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol laevalgusti

  11762088

  Harmoonilised ringikujulised servad ühinevad lineaarse elemendiga, mis peidab integreeritud draiverit.
  Erineva läbimõõduga saadaval olev Zirkol valgusti vastab nii elamu- kui ka professionaalsetele vajadustele, vältides kaugjuhtimisseadmete paigaldamist.
  Saadaval ka värvitemperatuurid 2700K ja 4000K, küsi meilt lisa: info@laterna.ee

 • Pholc Champagne lauavalgusti

  229

  Pehme mulje, mis on inspireeritud 1970. aasta disainikeelest. Mineviku ja tänapäeva tunne. See ongi Monika Mulderi disainitud Champagne kollektsiooni kontseptsioon.

 • Pholc Champagne rippvalgusti

  229

  Pehme mulje, mis on inspireeritud 1970. aasta disainikeelest. Mineviku ja tänapäeva tunne. See ongi Monika Mulderi disainitud Champagne kollektsiooni kontseptsioon.