E-poe ostudele tasuta transport Eesti piires
Asume aadressil Fr. R. Kreutzwaldi 8, Tallinn (E-R 10-18, L-P kokkuleppel)
Laura600

Laura Kristiana Karniol

Bürooassistent ja logistika
laura@laterna.ee
+372 6466994
+372 5516869

Laterna_NoImage

Kristi Niitsoo

Müügikonsultant
kristi@laterna.ee
+372 6466994
+372 5059693

foto3

Krista Kodres

Müügi projektijuht
krista@laterna.ee
+372 6466994
+372 5062469

foto2

Liisa Johanna Luts

Müügi- ja turundusjuht
liisa@laterna.ee
+372 55637266

foto1

Kristiina Luts

Tegevjuht
kristiina@laterna.ee
+372 5096292

Laterna_NoImage

Anu Rannula

E-poe tootesisestaja
anu@laterna.ee

Laterna Magica OÜ

LHV Pank EE027700771003697477
Reg. nr 11680831
KMKR EE101339984

Kellaajad

E-R 10-18
L-P kokkuleppel

Asukoht

Fr. R. Kreutzwaldi 8,
Tallinn 10124, Eesti

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

    Close

    Cart

    Ostukorvis pole tooteid