2leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • 101CPH Papillion Colonial rippvalgusti

  975

  AD Colonial and Papillion Colonial on osa Taani disainibrändi 101 Copenhagen uuest rotangvalgustite kollektsioonist. Valgustid on kujundanud Kopenhaageni disainerid Kristian Sofus Hansen ja Tommy Hyldahl, kes leidsid inspiratsiooni Mathieu Matégotsi viisist töötada perforeeritud lehtedega pehmetel ja orgaanilistel viisidel, samuti 20. sajandi keskpaigast pärit vintage stiilis koloniaalmööbliga.

   

  Papillion Colonial viitab prantsuskeelsele sõnale “Papillion” (liblikas), mis poeetiliselt vihjab ujuvate lambivarjudele kui lampide fookuspunktile. Papillion põhineb lihtsustatud Art Deco lühtristruktuuril, kus on 6 valgustavat lambivarju, mis on elegantselt paigutatud kergele metallkonstruktsiooni, moodustades kuusnurga välimise kuju.

 • 101CPH Papillion rippvalgusti

  775

  Papillion viitab prantsuskeelsele sõnale “Papillion” – liblikas. Valgusti koosneb 6 valgustavast lambikuplist, millest igaüks on elegantselt paigutatud kergele metallkonstruktsioonile, moodustades kokku kuusnurga kuju. Lambikuplid peegeldavad otsest valgust lae suunas ja filtreerivad kaudset valgust all oleva ruumi suunas. 6 vart on kinnitatud keskosa külge, lisades lambile sädelevat ja peegeldavat kvaliteeti.

  Papillion on saadaval valgest opaalklaasist kuplitega, mis loovad sooja ja hubase valgustuse

  Papillion on saadaval ka perforeeritud messingist lambikuplitega, mis filtreerivad valguse perforeeritud lambikupli igast väiksest august.