6leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Nemo Lux Spot põrandavalgusti

  270450

  LUX kollektsiooni on rikastatud võimsamate versioonidega, et rahuldada vajadus võimsama valgustuse järele.
  Lux Spot on saadaval erinevates luumenpakettides, mis on pühendatud konkreetsetele rakendusvajadustele, viimistlustele, värvitemperatuuridele ja valgusvihu nurkadele. Klamber paigaldamiseks ja orientatsiooni reguleerimiseks. Valgustit saab paigaldada ka maandusvarda abil. Kaabli pikkus 2m.

  NB! Maandusvarras ja driver ei kuulu komplekti. Juhtimine: 1-10V, DALI, DMX, Casambi, TRIAC. Küsi lisainfot: info@laterna.ee

 • Nemo Lux süvistatav põrandavalgusti

  234468

  Lux Recessed, mis sobib fassaadivalgustuseks ja teekonnaks, on saadaval erinevates luumenpakettides, mis on mõeldud konkreetsetele rakendusvajadustele, viimistlustele, värvitemperatuuridele ja valgusvihu nurkadele.
  Kaabel 1m, süvistatav kast ja draiver ei kuulu komplekti.

 • Nemo Applique de Marseille Mini seinavalgusti

  270

  Ikoonilise Applique de Marseille miniversioon, mille Le Corbusier kujundas oma Pariisi korteri jaoks. Seinavalgusti otseseks ja hajutatud valguseks: kaks koonusekujulist lambikuplit suunavad valgust üles ja alla, pakkudes homogeenseid ja teravaid valgusvihke. Saadaval matthalli, valge või musta viimistlusega, sisemise valge kupliga.

 • Nemo Crown Applique seinavalgusti

  178238

  Kollektsioon Crown, ikooniline kaasaegne rippvalgusti, mis on sündinud Jehs+Laubi intuitsioonist ja inspireeritud lumekristalli siluetist, on rikastatud uue seinale kinnitatava versiooniga, mis suurendab selle tõhusust ja heledust.
  Saadaval ka värvid matt must ja matt kuldne. Küsi lisainfot: info@laterna.ee

 • Nemo Asteroide laevalgusti

  182

  Legendaarne Asteroide kollektsioon täieneb laeversiooniga, mis on valmistatud tripleks puhutud klaasist satiin-opaalvalge värviga. Nemo klaasi ainulaadsus kohtub puhta disainiga, mis teeb Asteroidist ettevõtte traditsioonidega tihedalt seotud eseme. See tagab diskreetse ja homogeense valguse difusiooni kõrgete standarditega kas eraldi või kompositsioonis. Kroomitud või valgeks värvitud alumiiniumkonstruktsioon.

 • Nemo Asteroide rippvalgusti

  240498

  Kolmekordsest puhutud klaasist rippvalgusti, opaalmattvalge. Metallosad kroomitud või valgeks värvitud.