2leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Marset Ambrosia seinavalgusti

  6521390

  Ambrosia on sileda joonega torujas struktuur; algselt mõeldud laevalgustiks, nüüd sisaldab see seinaversiooni. Selle soe hajutatud valgus täidab ruumi, lisades ilu ja valgustades iga projekti.

  Saadaval kolmes pikkuses – 60, 90 ja 210 cm – saab paigaldada horisontaalselt või vertikaalselt. 24 V LED SMD on saadaval kolme sooja värvitemperatuuriga, 2200 K, 2700 K ja 3000 K, mis võimaldab teil intensiivsust reguleerida.

  Ambrosia sai alguse Madridi mitme kaubamärgi luksusbutiigi ühekordse dekoratiivesemena. Ciszak Dalmase stuudio otsustas koos Joan Gaspariga seda uuesti külastada, ühendades lihtsuse, funktsionaalsuse ja esteetika. Mitmekülgne, lineaarne disain, peaaegu tasane valgussegment, mis pakub üllatavat õrna valgustust.

  NB! Hämardamine sõltub ostetud toiteallikast, Triac või DALI. 24V kaugtoiteallikas eraldi tellimisel.

 • Marset Ambrosia laevalgusti

  8461568

  Ambrosia lähtepunktiks oli tuua traditsiooniline Linestra lamp selle värskendamiseks tagasi ja näidata, et ka tehniline, resoluutne disain võib olla poeetiline. Linestra oli algselt valgusjoon, mis läks üle modulaarsesse süsteemi, mida saab laiendada, et see sobiks igas ruumis.

  Valgusti disain tuleneb õrnade joontega torukujulisest konstruktsioonist, mis kinnitub lakke, võimaldades valgusel laskuda ja valgustada õrnalt igat tüüpi projekti. See hajuv valgus täidab ruumi, lisades ilu.

  Avatud ja ligipääsetav valgustussüsteem, mida saab laiendada ja kohandada erinevatele suurustele. Saadaval nelja eelnevalt kindlaksmääratud pikkusega: 120, 180, 210 ja 315 cm. Ambrosia võimaldab reguleerida ka kõrgust, millest alates saab valgust 40 ja 60 cm pikendustega (max 3 ühikut kummalgi küljel). Kujundus, mis pakub arvukalt võimalusi kombineerimiseks erinevate projektide puhul.

  LED SMD 24V valgustoru on saadaval kolme sooja värvitemperatuuriga (2200K, 2700K ja 3000K) ning see pakub reguleeritavat intensiivsust. Seda on võimalik paigaldada ka draiverit sisaldavale kattele või peita ja süvistada. Toiteallikas komplekti ei kuulu.

  Täpsema info ja erilahenduste hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust: info@laterna.ee.