2leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Marset Ambrosia seinavalgusti

  6141390

  Recover the traditional linestra light, updated with a decisive technical design and a certain poetic flair. That was the starting point for Ambrosia – what began as a strip light became a modular system that can be extended to fit any space.

  Ambrosia is a smooth-lined tubular structure; initially designed as a ceiling light, it now includes a wall version. Its warm, diffuse light fills the space, adding beauty and illuminating any project.

  Available in three lengths – 60, 90 and 210 cm – it can be fitted horizontally or vertically. The 24V LED SMD comes in three warm colour temperatures, 2200 K, 2700 K and 3000 K, which lets you adjust the intensity.

  Ambrosia started out as a one-off decorative piece for a multibrand luxury boutique in Madrid. The Ciszak Dalmas studio, along with Joan Gaspar, decided to revisit it, combining simplicity, functionality and aesthetics. A versatile, linear design, an almost flat light segment, offering surprising, gentle lighting.

  NB! Dimming depends on the purchased power supply,Triac or DALI. 24V remote power supply to be ordered separately.

 • Marset Ambrosia laevalgusti

  8521451

  Ambrosia lähtepunktiks oli tuua traditsiooniline Linestra lamp selle värskendamiseks tagasi ja näidata, et ka tehniline, resoluutne disain võib olla poeetiline. Linestra oli algselt valgusjoon, mis läks üle modulaarsesse süsteemi, mida saab laiendada, et see sobiks igas ruumis.

  Valgusti disain tuleneb õrnade joontega torukujulisest konstruktsioonist, mis kinnitub lakke, võimaldades valgusel laskuda ja valgustada õrnalt igat tüüpi projekti. See hajuv valgus täidab ruumi, lisades ilu.

  Avatud ja ligipääsetav valgustussüsteem, mida saab laiendada ja kohandada erinevatele suurustele. Saadaval nelja eelnevalt kindlaksmääratud pikkusega: 120, 180, 210 ja 315 cm. Ambrosia võimaldab reguleerida ka kõrgust, millest alates saab valgust 40 ja 60 cm pikendustega (max 3 ühikut kummalgi küljel). Kujundus, mis pakub arvukalt võimalusi kombineerimiseks erinevate projektide puhul.

  LED SMD 24V valgustoru on saadaval kolme sooja värvitemperatuuriga (2200K, 2700K ja 3000K) ning see pakub reguleeritavat intensiivsust. Seda on võimalik paigaldada ka draiverit sisaldavale kattele või peita ja süvistada. Toiteallikas komplekti ei kuulu.

  Täpsema info ja erilahenduste hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust: info@laterna.ee.