563leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Nemo ZIRKOL – C rippvalgusti

  11281644

  ZIRKOL – C on rippvalgustite perekond, mis sobib üld- ja dekoratiivvalgustuseks.
  Anodeeritud alumiiniumist korpus ja opaalklaas homogeense valgustuse tagamiseks. Kaasas kaugjuhtimispult ja dimmeri liides.
  Saadaval ühe otsese valguse emissiooniga versioonina või kahekordse valguse emissiooniga suure voo ja erinevate värvitemperatuuridega, samuti erineva diameetriga (2m, 3m, 5m). Küsi meilt lisainfot: info@laterna.ee

 • Nemo Plint laua-/põrandavalgusti

  418

  PLINT on LED-spot, mis tungib aktsentvalgustuse maailma, seades oma paindlikkuse ja suurepärase valguskvaliteediga väljakutse tavapäraste prožektorite arusaamadele. Tugevas metallkonstruktsioonis muudetava optikaga, suure jõudlusega punktvalgusti integreeritud disain võimaldab PLINT-i vabalt positsioneerida, et tagada optimaalne ja täpne, kuid samas diskreetne aktsentvalgustus. Sisseehitatud dimmerdus ja PLINTi valguse laialdased reguleerimisvõimalused teevad sellest mitmekülgse ja uuendusliku tööriista iga projekti jaoks. Saadaval mattmusta viimistlusega ja kahe erineva värvitemperatuuriga.
  Driver, reguleeritav valgusvihk 15°-55°, orienteeritav spot 90°.

 • Nemo Newton põrandavalgusti

  2100

  Kroommetallist või läikivmust lakitud ja valgeks värvitud alumiiniumist konstruktsiooniga LED-põrandavalgusti. Kuppel pöörleb ja valgustab looduslikku elementi otsese ja hajutatud valguse segus. Õuna värvide ja nüansside võimalikult tõetruuks reprodutseerimiseks on varustatud suure jõudlusega LED-allikaga. Iseloomulik mänguline viide Newtonile pähe kukkunud õuna loole, mis sundis teda aimama gravitatsioonijõu olemasolu. Kaabli pikkus 3,5m, dimmer kaablil, suunatav kuppel.

 • Nemo In the Wind põrandavalgusti

  21122370

  Põrandalamp sooja ja laialdase LED-valgustuse jaoks. Klemmide osad on survevalualumiiniumist ning kupliosa opaalmetakrülaadist. Valgusti on saadaval mattvalge, mattmusta, titaanhalli ja mattkuldsena. Põrandaversiooni jaoks lüliti ja dimmer kaablil, kaabli pikkus 2m.

 • Nemo Norma seinavalgusti

  408600

  Laia valgusega LED seinavalgustid. Torukuppel on valmistatud liivapritsitud Pyrexist või opaalmetakrülaadist (LED), mis on paigaldatud läikivale poleeritud alumiiniumkonstruktsioonile.

 • Nemo Logo põrandavalgusti

  738

  Põranda-, seina- ja laevalgustid reguleeritava peaga, alumiiniumist ja ABS-st. Saadaval mustana. Laialt leviv reguleeritav valgus, dimmerdatav. Suunatav 140°, dimmer kaablil, kaabli pikkus 3m.

 • Nemo Panama Mini laetav lauavalgusti

  348

  Lauavalgustite perekond on kahes suuruses: Panama ja Panama Mini, LED-allikatega hajutatud valgustamiseks.
  Valmistatud alumiiniumist, varustatud pimestamisvastase töötlusega polükarbonaadist helkurmaterjaliga ning sobivad seetõttu nii kodu- kui ka töökeskkonda.
  Saadaval mattvalge või musta reljeefse värviga viimistlusega.
  Ilma juhtmeta, laetava akuga. Kestus: 10 tundi, laadimine: 6 tundi.
  Kaabli pikkus 1,2 m / taaslaetav, aku tööiga 10 tundi, laadimisaeg 6 tundi (väljalülitatuna) / laadimisel: 7,5 W – 750 lm.

 • Nemo Fix Double Emission seinavalgusti

  178190

  Valualumiiniumist LED-seinavalgusti on saadaval erineva viimistlusega: valgeks, mustaks ja kuldseks värvitud. Saadaval kahekordse üles ja alla emissiooniga. Dimmerdatav, TRIAC.

 • Nemo Fix 100° seinavalgusti

  202214

  Valualumiiniumist LED-seinavalgusti on saadaval erineva viimistlusega: valgeks, mustaks ja kuldseks värvitud. Saadaval kahekordse üles ja alla emissiooniga. Dimmerdatav, TRIAC.

 • Nemo Flaca seinavalgusti

  318354

  Seinavalgusti, topeltväljundiga üles ja alla valgustuseks. Survevalatud alumiinium, opaalmetakrülaadist alumise kupli ja läbipaistva ülemise difuusoriga. Struktuur värvitud mattvalgeks, pruuniks, beežiks või antratsiithalliks. Dimmerdatav, TRIAC või 1-10V.

 • Nemo Ara seinavalgusti

  312612

  Põranda- ja seinavalgustite perekond, olenevalt versioonist fluorestsents-, LED- ja halogeenallikatega.
  Koosneb kahest ekstrudeeritud alumiiniumist elemendist: olenevalt versioonidest on struktuur värvitud valgeks, antratsiithalliks, beežiks või pruuniks, pöörlev valgustatud struktuur võib olla läikiv anodeeritud või värvitud mattvalgeks või antratsiithalliks.

 • Nemo La Roche seinavalgusti

  492

  Olemasolevast suurte akende valgustamiseks mõeldud süsteemist sündinud esimene seinavalgusti, mille Le Corbusier kavandas oma puristlike arhitektuuride jaoks: Villa La Roche ja Pavillon de l’Esprit Nouveau. Matt hall metall, klaasist kupliga LED valgusallikas. Seda tootes tõi Nemo tagasi oma esialgsed proportsioonid, kerguse ja funktsionaalsuse. Dimmerdatav TRIAC.