4leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • SLV KARPO MAGN WL seinavalgusti

  180

  Valgustus võib olla nii uuenduslik, stiilne kui ka atraktiivne: tänu uuenduslikule magnetilisele kinnitusfunktsioonile saab KARPO MAGN siseruumides asuva LED-seinavalgusti paigutada täpselt vastavalt vajadusele. See avab lugematul hulgal võimalusi kasutamiseks – nii täpsemaks aktsentvalgustuseks kui ka lugemisvalgustiks kodustes elutubades ja magamistubades, samuti hotellitubades, restoranides ja kohvikutes. Sellele on lisatud kõrge värviedastusindeks (CRI> 90), hämardamisfunktsioon ja elegantne silindrikujuline SLV disain.

 • 101CPH Papillion Colonial rippvalgusti

  975

  AD Colonial and Papillion Colonial on osa Taani disainibrändi 101 Copenhagen uuest rotangvalgustite kollektsioonist. Valgustid on kujundanud Kopenhaageni disainerid Kristian Sofus Hansen ja Tommy Hyldahl, kes leidsid inspiratsiooni Mathieu Matégotsi viisist töötada perforeeritud lehtedega pehmetel ja orgaanilistel viisidel, samuti 20. sajandi keskpaigast pärit vintage stiilis koloniaalmööbliga.

   

  Papillion Colonial viitab prantsuskeelsele sõnale “Papillion” (liblikas), mis poeetiliselt vihjab ujuvate lambivarjudele kui lampide fookuspunktile. Papillion põhineb lihtsustatud Art Deco lühtristruktuuril, kus on 6 valgustavat lambivarju, mis on elegantselt paigutatud kergele metallkonstruktsiooni, moodustades kuusnurga välimise kuju.

 • 101CPH Papillion rippvalgusti

  775

  Papillion viitab prantsuskeelsele sõnale “Papillion” – liblikas. Valgusti koosneb 6 valgustavast lambikuplist, millest igaüks on elegantselt paigutatud kergele metallkonstruktsioonile, moodustades kokku kuusnurga kuju. Lambikuplid peegeldavad otsest valgust lae suunas ja filtreerivad kaudset valgust all oleva ruumi suunas. 6 vart on kinnitatud keskosa külge, lisades lambile sädelevat ja peegeldavat kvaliteeti.

  Papillion on saadaval valgest opaalklaasist kuplitega, mis loovad sooja ja hubase valgustuse

  Papillion on saadaval ka perforeeritud messingist lambikuplitega, mis filtreerivad valguse perforeeritud lambikupli igast väiksest august.

 • SLV Light Eye Rippvalgusti

  100130

  Sarja LIGHT EYE populaarne disain-rippvalgusti, mille riputuspikkus on 150 cm, on saadaval mitmete erinevat värvi korpustega. Rippvalgusti LIGHT EYE on valmis otseseks ühendamiseks 230 V vooluvõrku.