3leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Linea Light Ghilea süvistatud seinavalgusti

  66

  Praktiline ja ülimalt mitmekülgne süvistatud prožektor, väljastpoolt reguleeritava kallutatava optikaga. Varustatud powerLED-allikaga pakub see laia valikut viimistlusi ja optikat, et see vastaks mis tahes valgustusnõuetele ja maitsele. Kolme suuna emissiooninurga tulemuseks on ületamatu paindlikkus. Ghilea on ideaalne lahendus süvendite ja vitriinide jaoks, samuti aga ka hotellide, eramajade ja kaupluste interjööri valgustamiseks.

 • SLV DOWNUNDER OUT LED L süvistatud seinavalgusti

  75

  DOWNUNDER OUT LED L süvistatud seinavalgusti on valmistatud alumiiniumist ja on varustatud suure võimsusega SMD-LEDidega, mis annavad allapoole suunatud pimestamisvaba valguse. Tänu IP55 kaitseklassile sobib valgusti välistingimustes kasutamiseks. Valgusti on ühendatud otse 230 V vooluvõrku. Lihtsaks kokkupanekuks on tarnekomplektis paigalduskarp.

 • SLV DOWNUNDER OUT LED M süvistatud seinavalgusti

  63

  DOWNUNDER OUT LED M süvistatud seinavalgusti on valmistatud alumiiniumist ja on varustatud suure võimsusega SMD LEDidega, mis annavad allapoole suunatud pimestamisvaba valguse. Tänu IP55 kaitseklassile sobib valgusti välistingimustes kasutamiseks. Valgusti on ühendatud otse 230 V vooluvõrku. Lihtsaks kokkupanekuks on tarnekomplektis paigalduskarp.