5leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Lumen Center Italia Quadro LED VII lauavalgusti

  23102508

  Lauavalgusti, klassikalise kollektsiooni LCI ikoon, mille kujundas 1929. aastal Jacques Adnet, prantsuse modernismi suur esindaja ja direktor ettevõttes “La Compagnie des Arts Francais”, kus töötasid ka Francois Jourdain, Charlotte Perriand ja Georges Jouve.
  QUADRO, mis on olnud LCI kataloogis, loodi Gilles Deraini, tollase LCI kunstijuhi ja ühe Prantsuse modernistliku liikumise hindaja otsusel.
  Valgusti on valmistatud messingist torukujulise struktuuriga, mis on kaetud pallaadium- või kullavärviga. Liivakrüülvaigust difuusorid. Alus mustast Marquina marmorist või valgest Carrara marmorist ja elektrikaabel mustast kangast. Hämardamisfunktsiooniga toitenupp. Sisseehitatud LED-valgusallikad.

 • 101CPH Bull põrandavalgusti

  749

  Taani modernismi 1940.–1960. aastate iseloomulikust loomapiltide kasutamisest inspireeritud Bull-valgusti on saanud oma nime härjasarvelaadsete opaalklaasist lambikuplite järgi, pakkudes sujuvat valguse hajumist ja iseloomulikku ilmet. Korpus koosneb lihvimata hallist marmorist alusest, mille lambivars on oksüdeeritud alumiiniumist, mis on kaetud konjakivärvi nahaga, ja ülaosa oksüdeeritud alumiiniumist, mis on heleda, poolläbipaistva klaasiga kaunis kontrastis. See materjalide peen koostoime muudab Bull valgusti palju enamaks kui lihtsalt valgusallikaks.

 • 101CPH The Moon põrandavalgusti

  1349

  The Moon on minimalistlik põrandavalgusti, mis on inspireeritud minimaalsetest kunsti- ja tööstuskulptuuridest.

  Valgusti on hoolikalt konstrueeritud geomeetria, kus iga komponent on üksteise suhtes täiuslikult läbi mõeldud.

  Valgustil on kaks valgusallikat, mis on paigutatud piki oksüdeeritud messingist vart. Lambivarre küljes ripub suur ümmargune harjatud messingist lambikuppel, mis on mõlemalt poolt valgustatud ja loob sooja ja pehme valguse.

  Konstruktsiooni stabiliseerimiseks on valgusti paigaldatud poleeritud mustast marmorist silindrilisele alusele.

 • 101CPH Bull lauavalgusti

  379

  Bull on skulptuurvalgusti, mis on inspireeritud loomapiltide iseloomulikust kasutamisest Taani modernismis 1940. – 1960.

  Lamp on nime saanud oma pullisarnastest opaalklaasi kuplitest, mis annavad sujuva valguse hajumise ja iseloomuliku väljenduse.

  Bull koosneb poleerimata mustast marmorist alusest, mida täiendab oksüdeeritud alumiiniumist lambivars, mis on kaetud  nahaga.

  Valgusti ülemised osad on samuti valmistatud oksüdeeritud alumiiniumist, luues tekstuurse metallpinna ja sileda poolläbipaistva opaalklaasi vahel kauni kontrasti.

  Paljude peenete materjalide vastastikune mõju loob viimistletud väljenduse, mis muudab Bulli valgustid mitte ainult valgusallikaks.