102leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Antidark DESIGNLINE 1-faasiline siinivalgusti

  34189

  DESIGNLINE süsteem on paindlik ,  saate seda oma vajadustele vastavaks kombineerida. Minimalistlik Skandinaavia disain sobib igasse ruumi või koju. Kvaliteetne süsteem hämmastavalt madala hinnaga!

  Vali valmis komplektide seast siin või võta meiega ühendust, et saada hinnapakkumine endale sobiva siini pikkusele ning kujule ja sobivale spottidele arvule. Valmis komplektile saate soovi korral  spotte juurde lisada.

  Saadaval::

  Komplekt : 1 meetrine siin, otstoide, 3 x Tube spot (GU10).

  Komplekt: 2 meetrine siin, otstoide, 4 x Tube spot (GU10).

  Täiendav Tube spot

  NB! Tarnitakse ilma valgusallikata

 • 101CPH Drop Bulp seinavalgusti

  329

  Drop seinavalgusti on Drop Chandelier kollektsiooni sarmikalt dekoratiivne pikendus, mida iseloomustavad samasugused ümmargused opaalklaasist lambikuplid
  Drop seinavalgusti muudab ruumi elegantselt heledamaks, muutudes seinal kui skulptuurobjektiks.

 • Marset Scantling P73 põrandavalgusti

  1073

  Põhiliste geomeetriliste kujundite kombinatsioon ja puidu kasutamine koos metalliga annavad sellele valgustile koduse välimuse, samal ajal aga eristub selgelt valgusti isiksus. Disainis kasutatud erinevate elementide koosmõju loob arhetüüpse, peaaegu graafilise välimuse.

 • 101CPH Stingray rippvalgusti

  1349

  Vabalt voolava skulptuurina asub Stingray elama oma elu – nagu hõljuv elektrirai liikumine, mis on olnud lambikuplite kujunduse inspiratsiooniks. Kuigi kollektsioon austab 1950. aastate modernistlikke lampide disainilahendusi, tähistab see ka eksperimentaalset, uuenduslikku lähenemist  – 14 painduvat ja reguleeritavat ühendust pakuvad kasutamiseks lugematuid võimalusi, variatsioone ja nurki.

  Elegantselt, sooja ja meeldiva valgusega ruumi täitva valgusti metallkorpus on oksüdeeritud, kaetud ja perforeeritud ning käsitsi harjatud.

 • Marset Tam Tam seinavalgusti

  311336

  Nad võivad olla väikesed, kuid nad on sama võimsad kui suured vennad. Tam Tam on tark, atraktiivne ja toob naeratuse näole. Olles mitmekülgsed ja rõõmsameelsed, kutsuvad nad teid mängima värvidega: must, valkjas, oranž, pruun, roheline, liivakarva või sinine, alusplaat on alati valkjas.

  Tam Tam seinavalgusti on ühe või kahe kupliga (22cm Ø), mida saab pöörata 360 kraadi.

 • Marset Funiculí põrandavalgusti

  293

  Funiculí on 1979. aastal disainitud valgusti uus väljaanne. Lluís Porqueras on oma kujunduses alati otsinud absoluutset lihtsust, jättes ära kõik üleliigse, et alles jääks kasulik ja lihtsne objekti põhiolemus. Pärast 30 aastat on Funiculí ülimalt kaasaegne nii puristlike vormide kui ka omaduste poolest.

  Nimi Funiculí tuleneb kontseptsioonist “köisraudtee” – liikudes üles ja alla. Lambi tõstmiseks ja langetamiseks kasutatakse klambreid, mille abil on kupli kõrguse muutmine kasutaja vajaduste järgi väga lihtne. Kuplit saab pöörata 360 kraadi, et suunata valguskiir sinna, kuhu seda vajatakse.

 • Nemo MINI MAIS PLUS QUE CELA JE NE PEUX PAS lauavalgusti

  74

  Tööstuslikus stiilis töötlemata metallist kaudvalgusega lauavalgustid. Iga valgusti on toodetud traditsioonilisel viisil, nii et väikesed esteetilised ja viimistluserinevused ühe toote ja teise vahel on märk ainulaadsusest.

  Lüliti kaablil, kaabli pikkus 3m.

 • 101CPH Sahn rippvalgusti (lühter)

  1099

  70ndate futuristlikust disainist ja kosmoseajastust inspireeritud Sahn Chandelier on seotud liikumise ja paindlikkusega. Iga lambivars ja -kuppel võivad pöörata ja keerduda erinevates suundades, rõhutades ruumi ainulaadset ja skulptuurset valgustust.

  Sahn, jaapani sõna kolme kohta, iseloomustab kolme erineva valgustikupli kasutamine, millest mõned on saanud klassikalise 101 Copenhagen valgustusdisaini sünonüümiks. Kõik kolm kuplit pakuvad erinevat valguskogemust, lisades valgustile rikkaliku ja mängulise omaduse.

  Sobib ruumidesse kõrgusega 230-320cm.

 • 101CPH Totem põrandavalgusti

  749

  Iidse sümbolina kõrgel seisev põrandavalgusti Totem on skulptuurne valgustus, mis kehastab 101 Copenhagen valgustuskujunduse põhielemente. Kahe ümmarguse, kergelt kumerate otstega metallekraani vahele peidetud valgusallikas on võimendatud ja väljendub kaudses valguskogemuses, mis muutub vastavalt vaatenurgale ja liikumisele valgusti ümber. Peaaegu hõljuvad valgustikuplid tõstetakse üles metallvarda abil, mis on kinnitatud poolringikujulisele metallalusele.