4leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Ai Lati Lights Dama laetav lauavalgusti

  144168

  Kerge ja praktiline lauavalgusti, mille IP54 kaitseaste võimaldab ideaalset kasutamist nii sise- kui ka välistingimustes.

  Dama on kahes värvitoonis: mattvalge või must, saadaval kahes versioonis: USB-pordiga mobiilseadmete laadimiseks või ilma. Valgusti ülaosas asub dimmerdamist võimaldav puutetundlik nupp. Kui laadimisseadmete laadimisfunktsiooni ei kasutata, on aku tööaeg 9 tundi.

 • Ai Lati Lights Tiffany by Guzzini laetav lauavalgusti

  107

  Laetav lauavalgusti Tiffany on läikiva pinnaga PMMA-st, mille kupli tekstuur tagab õige valgusjaotuse, vältides peegeldusi. Kasutatava akrüülmaterjali läbipaistvus annab Tiffany kollektsiooni lampidele klaasiefekti ning muudab need valgustid väikesteks disaini ja ilu meistriteosteks. Valgusti on saadaval erinevates värvides.

  Aku kestvus 6,5 ​​tundi

 • Ai Lati Lights Sister Light laetav lauavalgusti

  239

  Sister Light on polükarbonaadist kupli ja LED-valgusallikaga, anodeeritud, sepistatud alumiiniumist valmistatud dimmerdatav ning laetav lauavalgusti, mis on saadaval viies värvitoonis. Kõrge IP-kaitse võimaldab kasutamist nii sise- kui ka välistingimustes. 4-astmelise dimmeri abil saab valgust vastavalt vajadusele varieerida, tagades ruumis optimaalse ja sobivaima valgustuse.

  Lisaks on valgustil spetsiifilisi funktsioone, mis on mõeldud suuresti restoranidele, näiteks sinine tuli laua teenindamiseks.

  AKU KESTVUS

  100% 8 h – 60% 13 h – 30% 28 h – 6% 58 h

 • Ai Lati Lights Poldina laetav lauavalgusti

  144228

  Värvitud alumiiniumist, erinevates värvitoonides laetav valgusti, millel on polükarbonaadist kuppel ning  LED-valgusallikas. Poldina kollektsioonil on IP54 kaitse, mis annab ideaalse võimaluse valgusti kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Aku kestvus 9 tundi. Komplektis on ka toitelaadija koos micro USB-pistikuga.