80leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Nemo ZIRKOL – C rippvalgusti

  11281644

  ZIRKOL – C on rippvalgustite perekond, mis sobib üld- ja dekoratiivvalgustuseks.
  Anodeeritud alumiiniumist korpus ja opaalklaas homogeense valgustuse tagamiseks. Kaasas kaugjuhtimispult ja dimmeri liides.
  Saadaval ühe otsese valguse emissiooniga versioonina või kahekordse valguse emissiooniga suure voo ja erinevate värvitemperatuuridega, samuti erineva diameetriga (2m, 3m, 5m). Küsi meilt lisainfot: info@laterna.ee

 • Nemo Plint laua-/põrandavalgusti

  418

  PLINT on LED-spot, mis tungib aktsentvalgustuse maailma, seades oma paindlikkuse ja suurepärase valguskvaliteediga väljakutse tavapäraste prožektorite arusaamadele. Tugevas metallkonstruktsioonis muudetava optikaga, suure jõudlusega punktvalgusti integreeritud disain võimaldab PLINT-i vabalt positsioneerida, et tagada optimaalne ja täpne, kuid samas diskreetne aktsentvalgustus. Sisseehitatud dimmerdus ja PLINTi valguse laialdased reguleerimisvõimalused teevad sellest mitmekülgse ja uuendusliku tööriista iga projekti jaoks. Saadaval mattmusta viimistlusega ja kahe erineva värvitemperatuuriga.
  Driver, reguleeritav valgusvihk 15°-55°, orienteeritav spot 90°.

 • Nemo Nuvola seina-/laevalgusti

  11761308

  Naturaalsest opaalpolüetüleenist valmistatud ripp- ja seina-/laevalgustite perekond. Seina/lae versioon koosneb ühest kahest plokist (sügav või lame). Kõik versioonid on dimmerdatavad.

 • Nemo Newton põrandavalgusti

  2100

  Kroommetallist või läikivmust lakitud ja valgeks värvitud alumiiniumist konstruktsiooniga LED-põrandavalgusti. Kuppel pöörleb ja valgustab looduslikku elementi otsese ja hajutatud valguse segus. Õuna värvide ja nüansside võimalikult tõetruuks reprodutseerimiseks on varustatud suure jõudlusega LED-allikaga. Iseloomulik mänguline viide Newtonile pähe kukkunud õuna loole, mis sundis teda aimama gravitatsioonijõu olemasolu. Kaabli pikkus 3,5m, dimmer kaablil, suunatav kuppel.

 • Nemo In the Wind põrandavalgusti

  21122370

  Põrandalamp sooja ja laialdase LED-valgustuse jaoks. Klemmide osad on survevalualumiiniumist ning kupliosa opaalmetakrülaadist. Valgusti on saadaval mattvalge, mattmusta, titaanhalli ja mattkuldsena. Põrandaversiooni jaoks lüliti ja dimmer kaablil, kaabli pikkus 2m.

 • Nemo Norma seinavalgusti

  408600

  Laia valgusega LED seinavalgustid. Torukuppel on valmistatud liivapritsitud Pyrexist või opaalmetakrülaadist (LED), mis on paigaldatud läikivale poleeritud alumiiniumkonstruktsioonile.

 • Nemo Logo seinavalgusti

  378

  Reguleeritava peaga, alumiiniumist LED seinavalgustid. Saadaval mustana. Laialt leviv reguleeritav valgus, hämardatav. Suunatav 140°.

 • Nemo Logo põrandavalgusti

  738

  Põranda-, seina- ja laevalgustid reguleeritava peaga, alumiiniumist ja ABS-st. Saadaval mustana. Laialt leviv reguleeritav valgus, dimmerdatav. Suunatav 140°, dimmer kaablil, kaabli pikkus 3m.

 • Nemo Mr. Light lauavalgusti

  606

  Graafiline ja mänguline lauavalgusti, mis on valmistatud mattmustast metallist liigendatud varre ja korpusega. Mattvalge sisemuse kahetooniline lambikuppel loob hajutatud valguse ja annab võimaluse vähendada valguse intensiivsust ülemises osas tänu mütsikujulisele pirnikattele.
  Lüliti kaablil, juhtme pikkus 2m.

 • Nemo PIVOTANTE À POSER lauavalgusti

  222

  Uuenduslik disain 50ndatest, kuid siiski kaasaegne lauavalgusti. Valgustuse võimsust reguleeritakse volettide avamise või sulgemisega. Selle silindriline korpus avaneb kahele küljele, millel pöörlevad kaks difuusorit, võimaldades valgusvihu avamisel ja sulgemisel valgust otsesel või kaudsel viisil reguleerida. Terasest põhi värvitud matthalliks, korpus valgeks, kollaseks või siniseks värvitud valtsplekist. Lüliti kaablil, kaabli pikkus 2,5 m, suunatav 360°..

 • Nemo Panama Mini laetav lauavalgusti

  348

  Lauavalgustite perekond on kahes suuruses: Panama ja Panama Mini, LED-allikatega hajutatud valgustamiseks.
  Valmistatud alumiiniumist, varustatud pimestamisvastase töötlusega polükarbonaadist helkurmaterjaliga ning sobivad seetõttu nii kodu- kui ka töökeskkonda.
  Saadaval mattvalge või musta reljeefse värviga viimistlusega.
  Ilma juhtmeta, laetava akuga. Kestus: 10 tundi, laadimine: 6 tundi.
  Kaabli pikkus 1,2 m / taaslaetav, aku tööiga 10 tundi, laadimisaeg 6 tundi (väljalülitatuna) / laadimisel: 7,5 W – 750 lm.

 • Nemo Panama Mini lauavalgusti

  306

  Lauavalgustite perekond on kahes suuruses: Panama ja Panama Mini, LED-allikatega hajutatud valgustamiseks.
  Valmistatud alumiiniumist, varustatud pimestamisvastase töötlusega polükarbonaadist helkurmaterjaliga ning sobivad seetõttu nii kodu- kui ka töökeskkonda.
  Saadaval mattvalge või musta reljeefse värviga viimistlusega.
  Saadaval ka ilma juhtmeta, laetava akuga. Kestus: 10 tundi, laadimine: 6 tundi.
  Kaabli pikkus 1,5 m, lüliti kaablil.