E-poe ostudele tasuta transport Eesti piires
Asume aadressil Fr. R. Kreutzwaldi 8, Tallinn (E-R 10-18, L-P kokkuleppel)

Meie klientide ja töötajate tervis on kõige olulisem. Arvestades eriolukorda Eestis, otsustasime raske südamega, et meie salong on kuni aprilli lõpuni suletud, kuid töö jätkub kodukontorites. Anname hea meelega valgustusalast nõu ning aitame leida sobivaid valgusteid telefoni, e-posti ja Skype teel. Kui soovid kindlasti külastada salongi, siis võta meiega ühendust ja kindlasti mõtleme midagi välja.

 

Oleme nii e-posti, kui telefoni teel kättesaadavad tavapärastel tööaegadel 10:00-18:00. Salongi e-posti aadress on info@laterna.ee ning lauatelefon: (+372) 6466994. Samuti leiate meie töötajate e-posti aadressid ja mobiili numbrid SIIT. Meile võib kirjutada ka Facebookis ja Instagramis ning hea meelega pakume konsultatsioone ka Skype teel.

 

Hetkel enamus tehaseid jätkab tööd, väljastab kaupa ning tarneahel töötab. Kaupa klientidele väljastame DSV Logistikalaos (Jälgimäe tee 13 (Hoone B)) ja saame vajadusel ka transpordi korraldamisel abiks olla. Kuna olukord võib muutuda kiirelt, siis on meie lubadus, et hoiame kliente olukorraga kursis ning teeme endast kõik oleneva, et ei tuleks ootamatuid üllatusi.

 

Teie mõistvale suhtumisele lootma jäädes,

Laterna Magica salong

Close

Cart

Ostukorvis pole tooteid