19leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Artemide Stellar Nebula rippvalgusti

  9351761

  Stellar Nebula on BIGi loodud valgustite perekond, mis tõlgendab ja täiustab käsitöönduslikku klaasipuhumist uuenduslike PVD-viimistlustehnikatega.

   

 • Nemo On Lines lauavalgusti

  504

  Alumiiniumaluse ja metakrülaatkuplitega LED-laualamp.
  Alus on varustatud siinidega erinevate kuplite vabalt paigutamiseks, et luua lõpmatu valguse ja läbipaistvuse konfiguratsioon. Saadaval kahes versioonis, valgeks värvitud põhi ja värvilised kuplid ning mustaks värvitud põhi värviliste kuplitega või neutraalne ja üks punane kuppel. Hämardatav sisseehitatud  puutetundliku dimmeri abil. Kaabli pikkus 2m.

 • Nemo Fox põrandavalgusti

  978

  FOX on hämardatav LED-põrandavalgusti. Terasest mattmustaks värvitud struktuur ja alus.  Selle pöörlev kaar ja suunatav silindriline pea võimaldavad valgusvihku paindlikult suunata, et tagada ühtlane soe hajutatud valgus.
  Kaabli pikkus 3,5 m, dimmer kaablil, kaasas pimestamisvastane tarvik.

 • Nemo Swan seinavalgusti

  894

  SWAN on hämardatav LED seinavalgusti otsevalgustuseks. Alumiiniumist mattmustaks värvitud struktuur. Valgusti suunatav silindriline pea võimaldab valguskiirt paindlikult suunata, koos valikulise kärgstruktuuriga filtriga pimestamise vältimiseks. Dimmer kaablil.

 • Nemo Fox seinavalgusti

  978

  Kollektsiooni uusim täiendus. Valgusti oluline esteetika täiustab selle funktsionaalsust: terasest mattmustaks värvitud pöördkaare selge ja ajatu disain võimaldab laialdasi liigutusi, luues ruumiga interaktsiooni, samas kui silindriline spot koos valikulise pimestamisvastase filtriga võimaldab suunata valgust vastavalt vajadusele. Valgus on soe ja hajuv ning sobib igasse siseruumi.
  Kaabli pikkus 3,5m, dimmer kaablil.

 • Lumen Center Italia Zero rippvalgusti

  290502

  Täiuslik matemaatiline sümbol, mis kehastab ka lõpmatuse kontseptsiooni, on inspireeriv võti uuele Paolo Cappello disainitud Zero-valgustite perekonnale, luues olulise efekti, mis on ühtaegu elegantne ja igas detailis täiuslikult viimistletud.
  Kaabel – max 300cm.

 • Artemide La Linea seina-/laevalgusti

  15252799

  BIGi ideed väljendatakse tootes, mis näeb välja lihtne, kuid on tänu Artemide oskusteabele rikas hoopis tehnoloogiliste uuenduste poolest. La Linea on paindlik valgustoru, mida on võimalik ruumis vabalt väänata ja pöörata vastavalt määratlemata geomeetriale. See sobib nii sise- ja väliruumidesse, selle sektsiooni sisse on peidetud kinnituselemendid ja see võimaldab lugematuid rakendusi paljudes erinevates kohtades, kasutades ära selleks enneolematut tegurite kombinatsiooni, sealhulgas valguse kvaliteet, IP-kaitse klass, paindlikkus, modulaarsus. Mehaaniliste ja konstruktsiooniliste omaduste kaudu saab seda hõlpsasti kohandada äärmuslike kliimatingimustega, valgusti talub ilmastikutingimusi ja kõrgeid miinimum- ja maksimumtemperatuure (-20 ° C kuni + 40 ° C).
  AUHINNAD:
  Winners of the Archiproducts Design Awards 2019 – Lighting Category,
  Winners of Wallpapers Design Awards 2020
  Winners of Bo Bedre Design Awards 2020 – Lighting Category

  PS! Valgusti hind ei sisalda toiteplokki ega – allikat, mille hind lisandub valgusti hinnale. Toiteplokkide ja dimmerdamise võimalustega saate tutvuda siin: https://www.artemide.com/contents/pdfcache/artemide_la_linea_2_5mt_4750327_en.pdf?j1619503628998

  Valgusti paigaldamisel on vajalik arvestada, et toiteplokk tuleb visuaalselt varjata seina/lae taha.

  Hinnapakkumise saamiseks, koos sobiva toiteplokiga, võtke palun meiega ühendust.

 • Vistosi Incanto SP rippvalgusti

  932

  Neutraalsed toonid ja lihtsad, elegantsed jooned võimaldavad seda valgustit sobitada kõige mitmekesisemate stiilidega keskkondadesse.
  Valget varjutatud klaasi valgustab LED-allikas.
  Must matt-nikkel või valge metalne viimistlus.

 • Vistosi Incanto PL laevalgusti

  813

  Neutraalsed toonid ja lihtsad, elegantsed jooned võimaldavad seda valgustit sobitada kõige mitmekesisemate stiilidega keskkondadesse.
  Valget varjutatud klaasi valgustab LED-allikas.
  Must matt-nikkel või valge metalne viimistlus.

 • Marset Lab põrandavalgusti

  728894

  Uus Lab pole mitte laienenud ainult oma suuruselt ja kollektsioonilt, muudetud disain võimaldab valgustil olla esteetilisem objekt, täis tekstuure.
  Pollarimudeleid toetab alumiiniumkonstruktsioon, millel on õõnes sisemus, et võimaldada valguse ja materjali maksimaalset koosmõju. Valgusti pind kumab läbi: värvitud metall või iroko puit pakuvad peegelduse kaudu erinevat tüüpi valgustust.
  Selle uue kollektsiooni ilu peitub valguse koostoimes erinevate materjalidega.

 • Marset Elipse põrandavalgusti

  8881038

  Uuest Elipsest õhkub peent ilu. Ülaosas on ebakorrapärase kujuga ava, esteetiline detail, mis on nähtav, kui lamp on välja lülitatud

 • Linea Light Poe Plus rippvalgusti

  198214

  Kuplikujuline rippuv lühter, lihtne, kuid elegantne ja kujundusega, mis tähistab kuju muutumist. Äärmiselt õhuke vars avaneb nagu lill, valgustades ruumi hajutatud ja puhta valgusega. Selle minimalism sobib suurepäraselt laudade või kindla nurga valgustamiseks. Saadaval reljeefse valge või musta või vaskvärviga.