4leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Linea Light Snake_W4 seinavalgusti

  590

  Väike armas valgusti Snake nagu hüppab seinast välja , et ümbrust diskreetselt valgustada. Snake_W4 on ekstsentriline seinavalgusti, millel on pehmed looklevad jooned; see annab oma valguse kõikjale, kuhu suunatakse, kiirates pehmet, lokaliseeritud kiirt. Originaalne seinavalgusti, tõeline disainiobjekt, LED-tehnoloogia koos dekoratiivse esteetikaga. Ideaalne elamukeskkondade ja hotellide valgustamiseks.

 • Linea Light Squash_P rippvalgusti

  195363

  Elava kujundusega rippvalgusti. Lineaarsne polüetüleenist kuppel on sileda ja ühtlase pinnaga. Tänu LED-allikale kiirgab Squash_P sooja, atraktiivset valgust. Pisut lamestatud elliptiline kuju võimaldab luua järjepidevaid suure dekoratiivse väärtusega kompositsioone, pakkudes üliefektiivset dramaatilist valgustust. Saadaval kahes suuruses, annab see stiilset hõngu kodude või hotellide interjööridele.

 • TossB Spin Led Rippvalgusti

  211

  SPIN on reguleeritav rippvalgusti, mis esitleb klassikat koos eripäraga. Tänu ekstsentrilisele kinnituspunktile saab valguse suunda hõlpsasti kohandada, valgustuse meeleolu muutmine on vaid ühe pöörde kaugusel. SPIN on varustatud kaasaegse LED-tehnoloogiaga – lihtne, kuid nutikas paigaldusüksus lihtsustab reflektori vahetamist ning  erineva kiirgusnurga võimaluste loomist. SPIN on saadaval pulbervärvitud pinnaga standard- või kohandatud värvides.

 • TossB Ypso L Rippvalgusti

  436488

  Nimi ypso viitab tähele ypsilon, millest on inspireeritud valgusti kuju. Valgus levib kolmes suunas ning rühmana paigaldades loob struktuursust. 3D-trükitud ühendusdetail hoiab torusid paigal ja pakub disainile kena detaili. Ypsol on 3 teraskaablit, nii et lampi saab paigaldada horisontaalselt või kaldu, kohandades iga kaablit eraldi. See mänguline rippvalgusti on varustatud suure efektiivsusega LED-ribaga ning  on saadaval kahes erinevas suuruses.