7leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • 101CPH Drop Bulp seinavalgusti

  329

  Drop seinavalgusti on Drop Chandelier kollektsiooni sarmikalt dekoratiivne pikendus, mida iseloomustavad samasugused ümmargused opaalklaasist lambikuplid
  Drop seinavalgusti muudab ruumi elegantselt heledamaks, muutudes seinal kui skulptuurobjektiks.

 • Linea Light Snake seinavalgusti

  142154

  Snake_W3 on nagu väike uudishimulik, armas väike madu, millel on kummist korpus ja nurgelised jooned. Voodipeatsisse paigaldatuna muudab suurepärane paindlikkus selle valgusti usaldusväärseks õhtuseks või öiseks kaaslaseks. LED-tehnoloogia efektiivsus ühendub dekoratiivse maitsega. Ideaalne seinavalgusti nii koju ja kui hotellitoa valgustamiseks.

 • Linea Light Conus_tab lauavalgusti

  226293

  Äärmiselt minimaalse disainiga laualamp. LED-valgusallikas annab sooja, ümbritseva valguse intensiivsusega, mis sobib lugemisele või tööle keskendumiseks, silmi väsimata, luues samas aga lõõgastava ja mugava õhkkonna. Conus_tab on võluv lamp, mis sisustab stiilselt elukeskkondade, kontorite või hotellide kirjutuslaudu ja laudu.

 • SLV QUADRASS SPOT seinavalgusti

  211

  QUADRASS SPOT seinavalgusti avaldab muljet metalli ja klaasi elementide eduka kombinatsiooniga. Lisaks peamisele valgusallikale on see varustatud ka sooja valge valgusega LED-lugemistulega. LED-lugemisvalgusele valitud valgusnurga abil on see peaaegu pimestamisvaba ja tagab seeläbi kasutajale lõdvestava mugava valguse. Klaasist lambikupli taga asuv E27 sokkel ja sisseehitatud LED-draiver muudavad QUADRASS SPOT’i valmis otseühenduseks 230 V toiteallikaga.

 • Linea Light Ghilea süvistatud seinavalgusti

  76

  Praktiline ja ülimalt mitmekülgne süvistatud prožektor, väljastpoolt reguleeritava kallutatava optikaga. Varustatud powerLED-allikaga pakub see laia valikut viimistlusi ja optikat, et see vastaks mis tahes valgustusnõuetele ja maitsele. Kolme suuna emissiooninurga tulemuseks on ületamatu paindlikkus. Ghilea on ideaalne lahendus süvendite ja vitriinide jaoks, samuti aga ka hotellide, eramajade ja kaupluste interjööri valgustamiseks.

 • Linea Light Quara65_Q süvistatud seinavalgusti

  111

  Quara65_Q on süvistatav seinavalgusti, kui valguspiisk ruudukujulises alumiiniumkorpuses. PowerLED-allikas kiirgab diskreetset valgust. Maapinna lähedale paigaldatuna loob see heledad ringid allpool olevale pinnale, kaunistades seda stiilselt. Quara65_Q sisaldab Aquastop®-tehnoloogiat, toitekaablite tihendussüsteemi, mis hoiab ära sisemiste komponentide korrosiooni. See toode sobib linnakeskkonna, eluruumide ja hotellide valgustamiseks.
  Valgusti on saadaval ka 4000K ja 5000K, küsi meilt lisainfot: info@laterna.ee