18leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Artemide Callimaco Led Põrandavalgusti

  1535

  AUHINNAD

  Twentieth Century Design Collection of the Metropolitan Museum of Art New York (US)

  The Israel Museum Jerusalem (Israel)

 • Nemo Zirkol circle seinavalgusti

  14401788

  Kaudseks ja dekoratiivseks valgustuseks sobiv seinavalgusti Zirkol on kollektsioonis uus, ümmarguse kuju ja seinakinnitusega. Saadaval musta viimistlusega ja kolme erineva LED-värvitemperatuuriga: 2700K, 3000K või 4000K.
  2700K ja 4000K – küsi lisainfot: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol Linear UGR rippvalgusti

  984

  Kollektsiooni uus valgusti ZIRKOL LINEAR UGR on varustatud spetsiaalse optilise seadmega, mis võimaldab otsekiirgust vähendatud pimestamisindeksiga (UGR <19). Alumiiniumkonstruktsioon on saadaval kahe viimistlusega ja kahe LED-värvitemperatuuriga. Varustatud laeroseti ja DALI juhtimissüsteemiga, sobib eriti hästi paigaldamiseks kontoritesse ja töökeskkondadesse, kus nõutakse suurt visuaalset mugavust. Värvitemperatuur 4000K - küsi lisa: info@laterna.ee

 • Nemo Zirkol laevalgusti

  11762088

  Harmoonilised ringikujulised servad ühinevad lineaarse elemendiga, mis peidab integreeritud draiverit.
  Erineva läbimõõduga saadaval olev Zirkol valgusti vastab nii elamu- kui ka professionaalsetele vajadustele, vältides kaugjuhtimisseadmete paigaldamist.
  Saadaval ka värvitemperatuurid 2700K ja 4000K, küsi meilt lisa: info@laterna.ee

 • Nemo ZIRKOL – C rippvalgusti

  11281644

  ZIRKOL – C on rippvalgustite perekond, mis sobib üld- ja dekoratiivvalgustuseks.
  Anodeeritud alumiiniumist korpus ja opaalklaas homogeense valgustuse tagamiseks. Kaasas kaugjuhtimispult ja dimmeri liides.
  Saadaval ühe otsese valguse emissiooniga versioonina või kahekordse valguse emissiooniga suure voo ja erinevate värvitemperatuuridega, samuti erineva diameetriga (2m, 3m, 5m). Küsi meilt lisainfot: info@laterna.ee

 • Nemo Nuvola Minor seina-/laevalgusti

  750912

  Pöördvormitud ripp- ja seina- / laelampide perekond naturaalsest opaalpolüetüleenist. Hajutatud valgustus tagab laialdase ja mugava väljundi. Valgusti on saadaval kahes kõrguses ning mõlemad versioonid on dimmerdatavad.

 • TossB Hoop 950 Seinavalgusti

  16322099

  Hoop on LED-valgusti, mis paistab silma oma monumentaalse ja arhitektuurse disainiga. Terasrõnga sisse on peidetuna paigaldatud painduv LED-riba, mis loob hajusa ja pehme valgustuse. ‘Hoop’ on tõeline pilgupüüdja, mida on tänu suurele võimsusele võimalik kasutada ka üldvalgustusena.

 • TossB Hoop 950 Rippvalgusti

  17012173

  Hoop on LED-valgusti, mis paistab silma oma monumentaalse ja arhitektuurse disainiga. Terasrõnga sisse on peidetuna paigaldatud painduv LED-riba, mis loob hajusa ja pehme valgustuse. ‘Hoop’ on tõeline pilgupüüdja, mida on tänu suurele võimusele võimalik kasutada ka üldvalgustusena.

 • TossB Hoop 950 Laevalgusti

  17012173

  Hoop on LED-valgusti, mis paistab silma oma monumentaalse ja arhitektuurse disainiga. Terasrõnga sisse on peidetuna paigaldatud painduv LED-riba, mis loob hajusa ja pehme valgustuse. ‘Hoop’ on tõeline pilgupüüdja, mida on tänu suurele võimusele võimalik kasutada ka üldvalgustusena.