46leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • TossB Dice S-1/S-2 rippvalgusti

  336462

  Mänguline kollektsioon, mis koosneb klaasist opaalvalgetest keradest ja alumiiniumist korpusest. Korpuse erineva pikkuse on võimalik varieerida kerade arvuga. See annab teile vabaduse teha kena kompositsioon igasse ruumi. Saadaval valge ja mustana. DICE-d saab kasutada lae, seina või rippvalgustina

 • ARTEMIDE Demetra lauavalgusti, kruvikinnitusega

  379

  AUHINNAD

  2014 Reddot Design Award Essen (Deutschland)

  2014 iF Product Design Award Deutschland

  2014 Design Plus, light building Frankfurt am Main (Deutschland)

 • Artemide Vine Light fikseeritud lauavalgusti

  463

  Vine Light on puhas ja tasakaalustatud joon, mis saavutab suure liikumisvabaduse vaid kahe liigendiga, jättes kasutajatele vabaduse oma valgust lihtsa liigutusega määratleda.

  Katkematu sektsioon, mille mõõtmed on väikestel versioonidel vaid 16 mm ja suurte versioonide puhul (põrand, sein) 25 mm, kujundab konstruktsiooni ja sisaldab kõiki optoelektroonilisi ja mehaanilisi elemente.

  Selle minimalistlik olemasolu loob täiusliku tasakaalu erinevate materjalide, kaalu, valguse kvaliteedi, liikumistäpsuse ja funktsionaalsuse vahel.

  Vine Light muudab tehnoloogilise keerukuse lihtsuseks ja vabaduseks. See kujutab endast sünteesi, mille näiline lihtsus on sügava oskusteabe ja uuendusliku uurimistöö tulemus.

 • Artemide Vine Light Spot seinavalgusti

  463
 • Artemide Vine Light seinavalgusti

  482
 • Artemide Vine Light lauavalgusti

  482
 • Nemo Zena Plus seinavalgusti

  4661037

  Zena puhas siluett on geomeetrilise disaini põhjaliku uurimistöö tulemus, mis viis olulise ja võimsa artefakti ideeni, millel on märkimisväärsed valgustusomadused. PLUS-versioon sisaldab siini, mis mahutab kuni kaks reguleeritavat kohtvalgustit. Zena esindab revolutsiooni seinavalgustite maailmas, kaasaegset eksperimenti, mis muudab seinavalgusti traditsiooniliselt staatilisest objektist dünaamiliseks ja keerukaks elemendiks, mis on kerguse, jõu ja mugavuse oluline süntees.  Võimalik lisada maksimaalselt 2 kohtvalustit siini kohta.

 • Nemo Walkby Plus süvistatav seinavalgusti

  264

  WALKBY on uus välistingimustes kasutatavate seinasüvistatavate valgustite perekond, mis on saadaval kahes suuruses ja erineva luumeniga paketis. Tumehall alumiiniumkorpus ja asümmeetriline tume-hele optika võimaldavad ühtlaselt hajutada valgust, mis on ideaalne aktsent- ja dekoratiivvalgustuse jaoks.
  Paigaldamine läbi polükarbonaadist süvistatud karbi ja draiveri.

 • Marset MVV rippvalgusti

  689

  Ratsionaalne ja silmapaistvalt geomeetriline lamp – MVV on nagu ehitusplats, kus otsest allapoole suunatud valgust täiendab kaudne valgus, mis filtreeritakse läbi lehtede. Kujundus, mis on küll ajatu, kuid peegeldab selle seitsmekümnendate aastate perioodi konstruktiivset loogikat ja tekitab väga palju mälestusi.
  Terasest ja läikivast mustast polükarbonaatkonstruktsioonist korpust katvad PET-st 8 lehte on välispinnalt kaetud kirsipuu puiduga, valge sisemusega. Ülaosas läbipaistev metakrülaadist kuppel