Möödunud aasta on olnud Artemide jaoks järjekordselt edukas ning uudistoodetega võideti mitmed tähtsad auhindu. Tutvustame ka teile neid tooteid, mis pälvisid tunnustatud auhinnad ja räägime, et mille poolest need valgustid erilised on.

GOPLE 

Interior Design Best of Year Awards 2018 rippvalgustite kategoorias parim

Wallpaper Design Award 2019 eluparandavate toodete parim

Artemide valgusti Gople on justkui lepitus läbi valguse meie kasutatavate ruumide ja looduse vahel. Iidse Veneetsia tehnika järgi käsitööna puhutud klaas ning täiesti uus patenteeritud RWB (puna-valge-sini) tehnoloogia, mis aitab taimedel kasvada, tekitab valguse efekte ning pakub funktsionaalset valget valgust.  See on järjekordne samm ja tunnistus Artemide uurimustööst valguse kvaliteedi, värvuse ja mõjude suhtes. Gople on juba teine edukas koostöö BIG disainibürooga, kes on disaininud ka Alphabet of Light sarja.

 

Gople valgusti on eriliselt oluline neile, kes soovivad oma tubast taimestikku hoida elus ka pimedal ajal, eriti meie kliimavöötmes, kus päevavalgust on talveperioodil vähe. Patenteeritud RWB (puna-valge-sini) valgussüsteem asendab standartse RGB (puna-rohe-sini) valguse, sest uus kombinatsioon on nii inimese psühholoogilise ja füüsilise kui ka taime heaolu jaoks parim. Valgusti on saadaval lisaks valgele versioonile ka hõbe ja vase tooni klaasiga. Tutvu valikuga siin.

DISCOVERY 

Compasso d’Oro auhind 

Kui Discovery valgusti on välja lülitatud, siis on see vaid õrn rõngas, mis kirjeldab kosmose tühjust ja vaikust. See on märkamatu ja justkui immateriaalne element ruumis. Kui see aga sisse lülitada, siis saab sellest järsku valgust täis ring, mille eesmärk on üllatada. Discovery annab täiesti ühtlase valguse, mis on ideaalne nii kodustes kui ka töistes tingimustes. Saadaval nii horisontaalse kui vertikaalse rippvalgustina ning lae- ja seinavalgustina.