115leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Nemo Tubes 2 seinavalgusti

  366

  Ripp-, seina- ja laelvalgustite perekond, mis on valmistatud torukujulistest elementidest. Tugev ja jõuline kujundus, mida väljendatakse puhaste vormide kaudu.
  Seinaversioonid on pressitud alumiiniumist, pööratavad ja reguleeritavad.
  Saadaval erinevates värvitoonides, mono või kahe sobiva värviga.

 • Nemo Mini Lampe de Marseille seinavalgusti

  588

  Lampe de Marseille’i mini-versioon.
  Saadaval matthalli, lubivalgevõi musta korpusega, kupli sisemus on valge. Otsene ja kaudne valgustusvõimsus. Lüliti kaablil.

 • Nemo Lampe de Marseille seinavalgusti

  864

  Le Corbusieri poolt 1949/1952 aastatel Marseille’i Unité d’Habitationi jaoks kavandatud reguleeritav seinalamp, millel on kaks liigendit varrel ja pöörlev seinakinnitus. Saadaval ka vähendatud mõõtmetega MINI versioonis.
  Saadaval matthalli, lubivalge või musta korpusega, kupli sisemus on valge. Otsene ja kaudne valgustusvõimsus. Topeltlüliti kaablil funktsionaalse ja reguleeritava valgusväljundi jaoks.

 • Nemo Crown Minor rippvalgusti

  11942508

  Valgustiperekond, mis koosneb ripp-lühtritest, mille kuju on inspireeritud lumekristallist. Moodulvalgustid, mille konstruktsioon on valmistatud valatud alumiiniumist ning kuplid liivapritsitud kaasist. Konstruktsioon on saadaval erinevates versioonides –  käsitsi poleeritud alumiiniumist, läikivast kullatud, värvitud mattvalgeks, mattmustaks või mattkuldseks. Rippvariandid on varustatud läbipaistva kaabliga, soovi korral punase kaabliga.

 • Nemo Untitled Mini Spot laua-/seinavalgusti

  330

  Ekstrudeeritud mattmustaks värvitud alumiiniumist laua-, põranda- ja seinavalgustite perekond  valguse paindlikuks ja dünaamiliseks positsioneerimiseks.
  Saadaval  pöörleva, klaaskiuga täidetud polümeerist lineaarse valgustusseadmega ja silindrilise alumiiniumist kohtvalgustiga versioonis. Dimmer asub lambivarrel. Kaabli pikkus 2m.

 • Nemo Untitled Mini Linear laua-/seinavalgusti

  306

  Ekstrudeeritud mattmustaks värvitud alumiiniumist laua-, põranda- ja seinavalgustite perekond  valguse paindlikuks ja dünaamiliseks positsioneerimiseks.
  Saadaval  pöörleva, klaaskiuga täidetud polümeerist lineaarse valgustusseadmega ja silindrilise alumiiniumist kohtvalgustiga versioonis. Dimmer asub lambivarrel. Kaabli pikkus 2m.

 • Nemo Lampe de Bureau Applique seinavalgusti

  354

  Lähtudes vajadusest valgustada kuulsale Prantsuse klaasikojale Boussois loodud kapi peeglist peegelduvaid nägusid, kujundas Charlotte Perriand 1965. aastal Lampe de Bureau seinale kinnitatava versiooni. Korpuses on hallid toonid, samas kui poolläbipaistev pressklaasist kuppel on saadaval rohelise, punase, sinise, sinakashalli, kollase ja mattvalge viimistlusega. Seestpoolt valge viimistlus säilitab valguse loomuliku värvi. Valgusti paindlikuks positsioneerimiseks on võimalik 120-kraadine pöörlemine. Kaabli pikkus 1,1 m, paigaldus pistikuga või ilma.

 • Nemo Lampe de Bureau Reading põrandavalgusti

  474

  ähtudes vajadusest valgustada kuulsale Prantsuse klaasikojale Boussois loodud kapi peeglist peegelduvaid nägusid, kujundas Charlotte Perriand 1965. aastal Lampe de Bureau seinale kinnitatava versiooni, mis hiljem muudeti lauavalgustiks. Nüüd on kollektsiooni täienendatud põrandavalgustiga. Hall terasvars on ankurdatud ülestõstetud, peaaegu rippuva tumedama aluse külge ja läbipaistvast pressitud klaasist kuppel on saadaval kahes viimistluses: seest valge ja väljast roheline, punane, sinine või sinine hall. Kaabli pikkus 2,7m, terasalus

 • Nemo MINI MAIS PLUS QUE CELA JE NE PEUX PAS lauavalgusti

  306

  Tööstuslikus stiilis töötlemata metallist kaudvalgusega lauavalgustid. Iga valgusti on toodetud traditsioonilisel viisil, nii et väikesed esteetilised ja viimistluserinevused ühe toote ja teise vahel on märk ainulaadsusest.

  Lüliti kaablil, kaabli pikkus 3m.