115leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Nemo Tubes 2 seinavalgusti

  348414

  Ripp-, seina- ja laelvalgustite perekond, mis on valmistatud torukujulistest elementidest. Tugev ja jõuline kujundus, mida väljendatakse puhaste vormide kaudu.
  Seinaversioonid on pressitud alumiiniumist, pööratavad ja reguleeritavad.
  Saadaval erinevates värvitoonides, mono või kahe sobiva värviga.

 • Nemo Mini Lampe de Marseille seinavalgusti

  564

  Lampe de Marseille’i mini-versioon.
  Saadaval matthalli, lubivalgevõi musta korpusega, kupli sisemus on valge. Otsene ja kaudne valgustusvõimsus. Lüliti kaablil.

 • Nemo Lampe de Marseille seinavalgusti

  828

  Le Corbusieri poolt 1949/1952 aastatel Marseille’i Unité d’Habitationi jaoks kavandatud reguleeritav seinalamp, millel on kaks liigendit varrel ja pöörlev seinakinnitus. Saadaval ka vähendatud mõõtmetega MINI versioonis.
  Saadaval matthalli, lubivalge või musta korpusega, kupli sisemus on valge. Otsene ja kaudne valgustusvõimsus. Topeltlüliti kaablil funktsionaalse ja reguleeritava valgusväljundi jaoks.

 • Nemo Crown Minor rippvalgusti

  11462394

  Valgustiperekond, mis koosneb ripp-lühtritest, mille kuju on inspireeritud lumekristallist. Moodulvalgustid, mille konstruktsioon on valmistatud valatud alumiiniumist ning kuplid liivapritsitud kaasist. Konstruktsioon on saadaval erinevates versioonides –  käsitsi poleeritud alumiiniumist, läikivast kullatud, värvitud mattvalgeks, mattmustaks või mattkuldseks. Rippvariandid on varustatud läbipaistva kaabliga, soovi korral punase kaabliga.

 • Nemo Zena Plus seinavalgusti

  4661037

  Zena puhas siluett on geomeetrilise disaini põhjaliku uurimistöö tulemus, mis viis olulise ja võimsa artefakti ideeni, millel on märkimisväärsed valgustusomadused. PLUS-versioon sisaldab siini, mis mahutab kuni kaks reguleeritavat kohtvalgustit. Zena esindab revolutsiooni seinavalgustite maailmas, kaasaegset eksperimenti, mis muudab seinavalgusti traditsiooniliselt staatilisest objektist dünaamiliseks ja keerukaks elemendiks, mis on kerguse, jõu ja mugavuse oluline süntees.  Võimalik lisada maksimaalselt 2 kohtvalustit siini kohta.

 • Nemo Lux Spot põrandavalgusti

  252450

  LUX kollektsiooni on rikastatud võimsamate versioonidega, et rahuldada vajadus võimsama valgustuse järele.
  Lux Spot on saadaval erinevates luumenpakettides, mis on pühendatud konkreetsetele rakendusvajadustele, viimistlustele, värvitemperatuuridele ja valgusvihu nurkadele. Klamber paigaldamiseks ja orientatsiooni reguleerimiseks. Valgustit saab paigaldada ka maandusvarda abil. Kaabli pikkus 2m.

  NB! Maandusvarras ja driver ei kuulu komplekti. Juhtimine: 1-10V, DALI, DMX, Casambi, TRIAC. Küsi lisainfot: info@laterna.ee

 • Nemo Lux Surface laevalgusti

  504

  LUX on suure jõudlusega välisvalgustite kollektsioon.
  Lux Surface sobib allapoole valgustuse jaoks, tagades otsese ja ühtlase valgustuse. See on saadaval erineva viimistluse, värvitemperatuuri ja valgusvihu nurkadega. Draiver komplektis.

 • Nemo Lux süvistatav põrandavalgusti

  468

  Lux Recessed, mis sobib fassaadivalgustuseks ja teekonnaks, on saadaval erinevates luumenpakettides, mis on mõeldud konkreetsetele rakendusvajadustele, viimistlustele, värvitemperatuuridele ja valgusvihu nurkadele.
  Kaabel 1m, süvistatav kast ja draiver ei kuulu komplekti.

 • Nemo Lux Garden põrandavalgusti

  277348

  LUX on suure jõudlusega valgusti välitingimustes kasutamiseks.
  Lux Garden on spetsiaal vardaga,  paigaldamiseks maapinnale ning see on orienteeritav ja reguleeritav. Valgusti libiseb vardale, võimaldades soovitud positsioneerimist.
  Saadaval erineva viimistluse, värvitemperatuuri ja valgusvihu nurkadega. Hämardatav 1-10V ja DALI kaudu.
  NB! Draiver ei kuulu komplekti.

 • Nemo Lux laevalgusti

  456

  LUX on suure jõudlusega valgusti välitingimustes kasutamiseks.
  Lux Ceiling sobib allapoole valgustamiseks. Seda saab paigaldada kipsplaadist või puitlakke, tagades otsese ja ühtlase valgustuse. Saadaval erineva viimistluse, värvitemperatuuri ja valgusvihu nurkadega.

 • Nemo Titia Minor rippvalgusti

  1014

  Märkimisväärse inseneritöö tulemusel kujutab Titia Minor valgusallikate dematerialiseerimise ja miniaturiseerimise hüpet tulevikku, saades osaks konstruktsioonist endast. Kaabli pikkus 3m, DALI versioon tellimisel.