4leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Nemo Zirkol Linear UGR laevalgusti

  936

  Kollektsiooni uus valgusti Zirkol Linear UGR on varustatud spetsiaalse optilise seadmega, mis võimaldab otsekiirgust vähendatud pimestamisindeksiga (UGR <19). Alumiiniumkonstruktsioon on saadaval musta või valge viimistlusega ja kahe LED-värvitemperatuuriga: 3000K või 4000K. Nüüd esitletakse Zirkol Linear UGR lampi uues laeversioonis koos sisseehitatud draiveriga. See sobib eriti hästi paigaldamiseks kontoritesse ja töökeskkondadesse, kus on vaja suurt visuaalset mugavust. Värvitemperatuur 4000K - küsi lisa:info@laterna.ee

 • Lumen Center Italia Zero rippvalgusti

  290502

  Täiuslik matemaatiline sümbol, mis kehastab ka lõpmatuse kontseptsiooni, on inspireeriv võti uuele Paolo Cappello disainitud Zero-valgustite perekonnale, luues olulise efekti, mis on ühtaegu elegantne ja igas detailis täiuslikult viimistletud.
  Kaabel – max 300cm.

 • Nemo Ara seinavalgusti

  312612

  Põranda- ja seinavalgustite perekond, olenevalt versioonist fluorestsents-, LED- ja halogeenallikatega.
  Koosneb kahest ekstrudeeritud alumiiniumist elemendist: olenevalt versioonidest on struktuur värvitud valgeks, antratsiithalliks, beežiks või pruuniks, pöörlev valgustatud struktuur võib olla läikiv anodeeritud või värvitud mattvalgeks või antratsiithalliks.

 • Vistosi Plot Frame rippvalgusti

  1649

  Peaaegu hõljuv luminestsentskuul asub metallsõrestikul.
  Saadaval nii ripp-, seina- kui ka põrandavalgustina.
  Matt mustast metallist viimistlus.
  LED-allikas.
  Klaasi ja raami viimistluse valikud:
  klaasiviimistlus: valge
  raami viimistlus: matt must