14leitud toodet
Sorteeri
Show
View
 • Linea Light Straight_P1 rippvalgusti

  258318

  Lineaarne olemus. Üks või kolm eriti õhukest valgusjoont, vabalt kombineeritav riputus. Oma lihtsusega on kõik stiilselt minimaalne. Materjalid: valge või must krobeline kattekiht, polükarbonaadist kuppel.

 • Nemo Neo seinavalgusti

  576

  Neo on ülikaasaegne teisaldatav valgusobjekt: mitmekülgne alumiiniumsiluett, mis võib ilma aluseta seinal lebada. Pöörleb otsese või kaudse valguse saamiseks 180°. Neo visuaalset mõju musta viimistlusega saab täiustada ka kuldses versioonis. Suunatav 180°, dimmer kaablil, kaabli pikkus 3,5m.

 • Linea Light Beebo_S laevalgusti

  198214

  Elegantne Beebo_S on kui loovuse plahvatus, mis sobib ideaalselt valgustama lõõgastavat õhtust lugemist. Polükarbonaadist kuppel hajutab LED-valgust, mis moodustab 45 ° nurga.

 • Linea Light Bart_S laevalgusti

  190

  Elegantne valgusallikas Bart_S on valge kattega alumiiniumist või must krobelise kattega laevalgusti, millel on suunatud pea. Läbipaistvast polükarbonaadist kuppel filtreerib 45 ° valgusvihku, avastades kuju ja detaile eriseadetes. Bart_S ei ole sobiv mitte ainult kunstiliste kohtade, kaubanduspindade ja hotellide valgustamiseks, vaid sobib suurepäraselt ka eluruumidesse.

 • Nemo Wall Shadows Moyen seinavalgusti

  456

  Seinavalgustite perekond, mis loob hajutatud LED valgustuse abil ebatavalisi helendavaid kujundeid.
  Saadaval erinevates suurustes, valmistatud laseriga lõigatud alumiiniumist ja värvitud mattvalgeks.

 • Marset Ginger S laetav lauavalgusti

  822863

  Gingeri kollektsioon on aja jooksul laienenud, et pakkuda lahendusi erinevatele valgustusvajadustele, ning see on saadaval ripp-, laua-, seina- ja põrandalampide versioonina. Tänu laetavale liitium-ioon akule võimaldab Gingeri uus kaasaskantav lauaversioon ruume iseseisvalt valgustada, ilma et oleks vaja juhtmeid.

  Aku asub aluses ja selle maksimaalne jõudlus on 5 tundi.

  NB! Kaasas on ainult laadimise juhe (USB USB-C’le üleminekuga). Täiendav adapter seinaühenduseks on võimalik eraldi juurde osta.

 • SLV Patta-I süvistatud laevalgusti

  97103

  Uuenduslik süvistatav PATTA I valgusti sobib kuni 20 mm paksuste lagede jaoks. Tänu IP65 kaitseklassile saab seda kasutada õues või niisketes kohtades. Saadaval nii ümmarguse kui kandilise vormina. Tänu sisseehitatud LED-draiverile on elektriühendus otse 230 V vooluvõrku.

 • SLV Patta-I süvistatud laevalgusti

  97103

  Uuenduslik süvistatav PATTA I valgusti sobib kuni 25 mm paksuste lagede jaoks. Tänu IP65 kaitseklassile saab seda kasutada õues või niisketes kohtades. Valgusti on saadaval ümmarguse või ruudukujulisena. Varustatud võimsa sooja valge esmaklassilise COB LED-ga ning dimmerdatava LED-draiveriga, mis kuuluvad tarnimise komplekti, saab seda kasutada igas olukorras. Elektriühendus toimub otse 230 V vooluvõrku.

 • SLV Helia 3-faasilise siini valgusti

  127

  Reguleeritav HELIA 50 koos sobiva adapteriga on 3-faasilise siini valgusti. Valgusti avaldab muljet õhukese disainiga ja sobib seetõttu ideaalselt kaasaegsete valgustuskontseptsioonide jaoks. Valgusti on valmistatud alumiiniumist ja varustatud Premium LED mooduliga.

 • Artemide Empatia 16 rippvalgusti

  719

  AUHINNAD

  2014 Wallpaper Design Awards

  2014 iF Product Design Award